• +33 877 554 332
  • info@website.com
  • Mon - Fri: 9:00 - 18:30

Wirtualne asystentki – ile kosztuje usługa

Prowadząc własną firmę albo po prostu żyjąc w ciągłym biegu i starając się jak najefektywniej rozwinąć naszą karierę nie zawsze mamy czas na wykonywanie pomniejszych obowiązków czy to związanych z życiem codziennym, czy też z pracą samą w sobie. Okazuje się, że możemy to sobie ułatwić, korzystając z usług wirtualnych asystentek i firm oferujących do nich dostęp, które po prostu załatwią za nas wszystkie sprawy, które da się zorganizować przez Internet czy telefon. Ile będzie nas to jednak kosztować? To zależy od naszych potrzeb.

Ile dokładnie kosztują usługi wirtualnej asystentki? Model standardowy

Cennik wirtualnej asystentki oraz firmy, w ramach której pracuje, nie zależy zazwyczaj od ilości zadań, których wykonanie jej zlecimy, ale od czasu, jaki ich realizacja jej zajmie. Większość porządnych firm oferujących dostęp do profesjonalnych asystentek zapewnia wygodny model rozliczeń w oparciu o każdą przepracowaną godzinę, zmniejszający koszt każdej z nich wraz z pojawieniem się zapotrzebowania na większą ich ilość. Mówiąc prościej: godzina pracy wykonywanej przez asystentkę w sumie przez pięć godzin będzie kosztowała mniej, niż jedna godzina pracy, w której ta zakończy wykonywanie swoich zadań.

Rozliczając się w wyżej wspomnianym modelu, który zwany jest tym “standardowym” i jest najchętniej wybieranym, płacimy tylko za przepracowane godziny. Jeżeli w danym miesiącu nie korzystaliśmy z usług asystentki, nie płacimy nic.

Rozliczenia abonamentowe

Alternatywą dla wyżej wspomnianego modelu jest ten bazujący na abonamencie – również on jest oferowany przez większość szanowanych na rynku firm. Stworzony został z myślą o osobach świadomych tego, ile godzin w skali miesiąca zajmuje im wykonanie zadań, które powierzą asystentce i firmie, którą reprezentuje. Model abonamentowy zakłada zatem sprzedawanie usług w pakietach godzinnych, zazwyczaj odnawianych wraz z początkiem każdego miesiąca.

Często bywa tak, że zapracowani ludzie łączą oba modele rozliczeń, zaczynając od tego standardowego, a po poznaniu czasu wykonania zadań przechodząc na ten abonamentowy.

Podsumowanie

Decydując się na skorzystanie z usług firmy oferującej dostęp do usługi wirtualnych asystentów, możemy mieć pewność, że w znacznym stopniu ułatwi nam to skupianie się na własnej karierze czy czymkolwiek, co dla nas jest ważniejsze od realizacji małych, acz czasochłonnych zadań. Zajmie się nami zespół profesjonalistów, którzy wykonają nasze zadania szybko i z gwarancją satysfakcji – a my będziemy mogli poświęcić się czy to rodzinie, czy też innym ważniejszym dla nas sprawom.

Sprawdź również

Ile zarabia wirtualny asystent

Żyjemy w bardzo zabieganych czasach. Każdy z nas, chcąc czy nie chcąc, prowadzi pogoń za pieniądzem, karierą, lepszym życiem. Coraz mniej jest czasu na załatwianie

Wirtualna asystentka – jak nią zostać

Wirtualna asystentka to usługa, która obecnie staje się coraz bardziej popularna. Nie powinno to dziwić – natłok obowiązków, łączenie życia zawodowego i prywatnego sprawia, że

Kontakt

Poszukujesz swojej wirtualnej asystentki, a może sam zastanawiasz się nad taka pracą? Nie czekaj, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Godziny pracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, niezależnie od dnia i godziny!

Dane

ul. Conrada Józefa 9
81-847 Sopot
Telefon: +48 53 807 82 09
Email: biuro@biuri.pl